czwartek, 19 września 2013

Klub Kobiet z Pasją

Witajcie Kochani Podczytywacze Laboratoryjnego Pamiętnika! (w tym miejscu fanfary i werble!)

Pewnie dziwicie się skąd ten podniosły ton. Ha! Powodów jest kilka i wszystkie są dla Laborantek bardzo szczególne. Tak więc przejdźmy do toastów...

Pierwszy toast za drugie urodziny laboratoryjnego bloga. Ten stworzony "przez zasiedzenie" internetowy pamiętnik ciągle ma się dobrze, rosnąc zdrowo "odżywiany" kolejnymi postami (na tyle na ile czas Laborantkom pozwala). Laborantki mają nadzieję, że przez te dwa lata blogowania nikogo zanadto nie zanudziły, a wręcz przeciwnie, choć trochę zaciekawiły swoimi "laboratoryjnymi" eksperymentami ze sztucznymi kwiatkami, odsłaniając przy okazji skrawki swojego życia...  

Drugi toast też jest urodzinowy i dotyczy baaaardzo wymagającego brzdąca jakim jest stacjonarny sklepik Laboratorium Bez Wody. Mamusie - Laborantki dwoją się i troją wychowując to "maleństwo", które już za momencik będzie obchodzić swoje pierwsze urodziny. Roczniak może duży nie jest, ale pochłania ogromne pokłady energii. Ten toast należy się więc Laborantkom za ofiarność, cierpliwość i upór w codziennym zmaganiu się z biznesową rzeczywistością. 

No i trzeci toast, jak wisienka na torcie, smakuje Laborantkom najbardziej, bo jest wynagrodzeniem za ich poświęcenie dla bloga i sklepu. Toast dotyczy bardzo miłego wydarzenia w życiu pracowni - publikacji o Laboratorium w najprawdziwszej gazecie! (zabrzmiało jak sensacja sezonu:) Laboratoryjne eksperymenty zostały zauważone i docenione przez redakcję magazynu wnętrzarskiego "Moje Mieszkanie". To najlepszy prezent jaki mogły dostać w drugą rocznicę swojej twórczej działalności. Laborantki dziękują za zaproszenie do działu "Blogowisko" i za przyjęcie ich do Klubu Kobiet z Pasją!

Oto publikacja w pełnej krasie:) Na żywo do obejrzenia w najnowszym Numerze Specjalnym magazynu "Moje Mieszkanie".


"Niech ta chwila trwa"... Poświętujcie z Laborantkami ten szczególny dla nich czas. Wielkie dzięki za odwiedziny! Do zobaczenia i "do poczytania".

Laborantki A i B  

14 komentarzy:

 1. Serdecznie gratuluję bo i jest czego..Od talentu florystyczno dekoracyjnego,po świetne słowo pisane,po bloga, notki w prasie i można by tak dalej....Życzę dalszego rozwoju i mam nadzieję,że powstanie kiedyś Wasz sklepik internetowy- będę pierwszą kupującą- a tak mam nadzieję wpaść na Panie w Chorzowie? Ten wieniec z poprzedniego posta jest...Obłędny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Laborantki serdecznie dziękują, bo i jest za co :D

   Sklepik internetowy jest w fazie testowej i już niedługo ruszy z kopyta :) Taką mają nadzieję...

   Pozdrowienia

   Usuń
 2. Gratulacje. Przyłączamy się do wszystkich toastów! Buziaki D.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Laborantki dziękują pięknie!!! A więc - do dna:)

   Tymczasem, borem, lasem:)

   A i B

   Usuń
 3. No proszę proszę "chwilkę" mnie nie było, a tutaj szał ciał, szampan z bąbelkami i błysk fleszy;)się dzieje, czad!, Księżniczki bardzo gratulują Laborantkom, bądź co bądź sukcesów oraz rozgłosu;) i przyłączają się do toastów ze wszystkich okazji, uściski ciepluchne, Żania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Księżniczki Kochane!
   Dzięki wielki za wspólny toast! Aż się Laborantkom zakręciło w głowie! Sukces, sukcesik swoją drogą, a tu do pracy trza się wziąć, na laurach czasem nie spocząć i nie zasnąć (a chciałoby się, oj chciało!). Regularności brak i nad tym będą pracować i ...częściej zaglądać do zaprzyjaźnionych blogerek, bo dzieje się tam, oj dzieje. A Laborantki jak te Zosie-Samosie, ciągle się w swoim "obejściu" kręcą.

   Buźki i "do poczytania"
   Laborantki

   Usuń
 4. Gratuluję prasowego debiutu :)
  Mam egzemplarz :)

  I sukcesów życzę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Deszczowa! Dzięki serdeczne za gratulacje! Teraz Laborantki będą ostro pracowały nad sukcesem w realu:)

   Uściski Laborantki

   Usuń
 5. Mam gazetkę!!!! i tak trafiłam do Was! Gratuluję serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej hej! Na pierwszy rzut oka twarz jakaś znajoma... TAK TAK, Laborantki były w Twoim "Moim Mieszkaniu" i na blogu :)

   Serdeczne pozdrowienia :) i podziękowania :)

   Usuń
 6. Dołączam się do gratulacji życząc dalszych "kwiatowych eksperymentów"!

  OdpowiedzUsuń

Napisz coś do nas, chętnie przeczytamy i odpiszemy

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...