niedziela, 16 września 2012

Roczek

Rok temu A i B postanowiły, że ruszą do boju i, oprócz ogarniania domowych pieleszy, poświęcą się realizacji własnych pasji i marzeń. Egoistycznie może, chciały zrobić coś tylko dla siebie, dać upust swojej wyobraźni, pobawić się w rzemiosło florystyczne (i nie tylko!), stworzyć miejsce wyjątkowe dla dwóch bardzo lubiących się, nadających na tych samych falach dziewczyn ("dziewczyny" - zawsze będą w ten sposób o sobie myślały!). Tak powstało LABORATORIUM BEZ WODY, a one samozwańczo okrzyknęły się LABORANTKAMI.

Przez ten rok, roczek zaledwie, działo się wiele - zaszyły się w "przykuchni" i eksperymentowały głównie ze sztucznymi kwiatkami, które bez słowa sprzeciwu poddawały się wszelkim "operacjom". Każdego dnia udowadniały też sobie, że to właśnie ten talent "Bozia" dała i należy go wykorzystywać. Badały nie tylko swoje możliwości adaptacji do nowych warunków, ale też wytrzymałość dwóch Rodzin (w końcu dostępne do tej pory "na cito" Kurki Domowe, teraz były trochę mniej "dostępne"). Ostatecznie swoje "robótki" Laborantki przekuły we własny biznes, czyli zaczęły wychowywać swoje kolejne Dziecko - "Laboratorium Bez Wody" s.c. i trzeba przyznać, że to jest naprawdę bardzo wymagający "brzdąc"... Całe szczęście, że go kochają i że Mamusie są dwie:)

To był, jest i będzie ich poważny eksperyment. Krążące w głowach pomysły ciągle domagają się przetestowania. Laborantki mają nadzieję, że nowych pomysłów nie zabraknie i cieszą się, naprawdę się cieszą, że ciągle mają to co stworzyły "przez zasiedzenie" rok temu!
Jak urodziny, to i impreza urodzinowa. A jak biba, to i tort musi się znaleźć i muzyka w tle... Laborantki postanowiły obdzielić tortem wszystkich Miłych Podczytywaczy laboratoryjnego pamiętnika. Tak, tak - to jest możliwe. Już wkrótce zobaczycie jak ten tort "piekły" i jak "smakuje".

Dziękują za ten rok i pozdrawiają mocno!!!

LAB

8 komentarzy:

 1. zatem wszystkiego dobrego dziewczyny!! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No to sto lat, sto lat;) Gratulacje z okazji roczku i przy okazji wiele twórczych pomysłów życzę paniom Laborantkom. Torcik jest cudny! Ściskam cieplutko, Żania

  OdpowiedzUsuń
 3. To świetny rok dla was więc życzę następnych tak inspirujących lat.

  OdpowiedzUsuń
 4. Laborantki zarumienione z uśmiechem przyjmują miłe życzenia. Bardzo dziękują za wsparcie!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. JAK ja mogłam na FB, a nie tutaj...
  Pluję sobie w brodę, a nic to... No trudno, no jakos przezyje przecież!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ech Maryś! Nie bój nic! Twoje życzenia na FB już odebrane. Dziękują bardzo za wsparcie dla Laboratorium.
  Pozdrawiają mocno

  LAB

  OdpowiedzUsuń
 7. Również wszystkiego naj - super pomysłów na następny rok :) A torcik wygląda świetnie :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzięki! Laborantki już są w innym wymiarze - moszczą sobie swoje miejsce. Więcej informacji już wkrótce!!!

  OdpowiedzUsuń

Napisz coś do nas, chętnie przeczytamy i odpiszemy

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...