niedziela, 3 marca 2013

Dla abstynenta (także tymczasowego)

Jakiś czas temu, przy okazji zaopatrywania się na jednym z plich targów w niezbędne w pracowni eksperymentalne naczynia, Laboratorium w tzw. "gratisie" dostało kieliszki. W sumie nic specjalnego, żadne piękności, raczej zwyczajne, tanie szkło (ale dane od serca i to jest miłe). Tylko jak tu wykorzystać taki banał? Ze sztucznymi kwiatkami w środku wyglądało to-to dosyć tandetnie. Kieliszki poszły zdecydowanie w odstawkę.
Drugie zetknięcie z niechcianymi kieliszkami było już bardziej twórcze. Wystarczyło kieliszki ustawić nóżką do góry, a okazało się, że do wykorzystania jest fajny postumencik, który może ładnie wyeksponować walory sztucznych roślin. Przyciąga wzrok, prawda? To kompozycja idealna dla osób, które chcą zamanifestować swoje anty-alkoholowe upodobania, albo dla tych, którzy zrobili w tej materii pewne wielkopostne postanowienia. Tak czy inaczej Laborantki postanowiły, że ta seria będzie nosić nazwę "Do kielicha nie zaglądam - wyznania abstynenta (także tymczasowego)".
Pozdrawiają i trzymają za pomyślne dotrzymanie wielkopostnych postanowień wszelkiego kalibru:)
2 komentarze:

 1. no proszę, jak przekornie można użyć zwykłej rzeczy.. Wasze pomysły zawsze są świetne! pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Laborantki bardzo często działają na przekór... Ma to dobre i złe strony:) Najlepiej wiedzą coś o tym Rodziny Laborantek. Chwała im za wyrozumiałość i cierpliwość!
   Pozdrawiają Cię Karolciu mocno!

   LAB

   Usuń

Napisz coś do nas, chętnie przeczytamy i odpiszemy

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...