poniedziałek, 24 grudnia 2012

Ech i uff...

No i w końcu jest ten upragniony dzień! Teleportacja już jest niepotrzebna, teraz raczej przydałaby się wizyta u kosmetyczki, żeby zrobić porządek z zapuszczonymi paznokciami (jak to jednak człowiek zawsze narzeka i ciągle coś by chciał). Trzeba będzie sobie radzić inaczej - musi wystarczyć gruba warstwa kryjącego lakieru.
Pracownia zamknięta na trzy spusty, Laborantki oficjalnie zaczynają świętowanie (w lepszych lub gorszych nastrojach...). Pozdrawiają mocno i życzą, aby ten czas był przez nas wszystkich dobrze wykorzystany - na bycie razem z bliskimi, pogodzenie się, pouśmiechanie się, poprzytulanie się, poleniuchowanie, delektowanie długooczekiwanymi świątecznymi smakołykami, powspominanie tego co nas w tym roku dobrego spotkało... Niech nam będzie po prostu dobrze i błogo!

 
Laborantki:) 

7 komentarzy:

 1. I nawzajem:))) Radosnych Świąt, Laborantki:)*

  OdpowiedzUsuń
 2. Spokojnych, zdrowych I radosnych świąt! Złapcie oddech czarodziejki;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Laborantki dziękują poświątecznie! Teraz odliczają dnie do Nowego Roku:) Wszystkiego dobrego dla Was Sakurako, Karolciu i Agaphciu. Ciekawe co przyniesie 2013 rok? Oby jak najwięcej pozytywnych wydarzeń...

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpoczywajcie słodko Dziewuszki, ja obecnie leniuchuję i chcę by tak to trwało i trwało i trwało...;) wszystkiego dobrego w Nowym Roku, Żania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żaniu Kochana! I po leniuchowaniu, co? Ale jak to się mówi - "Z Nowym Rokiem, nowym krokiem", więc śmiało przekroczmy nasze własne ograniczenia i wejdźmy w ten Nowy Rok z nową nadzieją, energią i planami, które będzie się dało ładnie zrealizować.
   Laborantki dziękują za życzenia:)

   Buźki AiB

   Usuń
 5. Witam w Nowym Roku :) i Życzę wspaniałego , obfitego w zamówienia , w realizację pięknych zamówień i czego sobie życzycie :) aa i Zdrowia koniecznie - bo jak ono jest to wszystko będzie :)

  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń

Napisz coś do nas, chętnie przeczytamy i odpiszemy

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...