piątek, 3 sierpnia 2012

I znowu romantycznie...

Laborantka B, ta rozważna niby, została na placu boju sama, bo Laborantka A wyjechała na urlop. Można zazdrościć, można walić głową w ścianę, można życzyć burz i tornad, albo lepiej nie - żaru i poparzeń słonecznych, nalotu komarów, krwiożerczych mew itp. Nic z tego! Laborantka B znowu taka zazdrosna i złorzecząca nie jest. Cieszy się - niech sobie A odpocznie, niech pooddycha świeżym powietrzem i wolnością, niech chłonie nowe. Pracownia na tym skorzysta. Zresztą B już zaciera rączki, bo już jutro czeka ją kolejne weselisko w rodzinie tego lata i znowu będzie miała okazję potańczyć i poplotkować do upadłego (tym bardziej, że nieletni "podopieczni" zostają w domu).
Jak wesele to prezent musi być, albo przynajmniej kwiaty. A jakie to już wiadomo - jedynie słuszne  - SZTUCZNE (szczególnie polecane gdy za pasem długa podróż)! Tyle tylko, że ta rozważna niby Laborantka po raz kolejny pcha się z romantyczną, zwiewną, pudrową, lukrowaną kompozycją. Za słodko jakoś tak wyszło - prawdopodobnie jest pod dużym wpływem tej romantycznej A. Jedyne usprawiedliwienie to fakt, że ślub to chyba impreza z tych bardziej romantycznych, no nie?

 


3 komentarze:

 1. Cudo, bardzo romantyczne i słodkie, na ślub odjazdowe! Sama bym chciała dostać takie piękności, pozdrawiam Laborantkę B (mam nadzieję, że obcasy będą zdarte po tańcach, hulance i swawoli;) a Laborantce A życzę udanego wypoczynku niech wraca z głową pełna cudnych pomysłów, Żania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Laborantka B dziękuje za miłe słowa! Rzeczywiście stojąc w kolejce weselnych gości chcących złożyć życzenia Parze Młodej było słychać słowa uznania i to dla B bardzo duża radość. Ma poczucie, że warto dalej miętolić sztuczne kwiatki:) Obcasy zdarte, teraz do łaski i swojej ciężkiej pracy wracają buty "na płaskim". Tamte obcasowe będą czekać na kolejne wyjście. Oby już wkrótce:)

   Usuń
 2. A trzyma rękę na pulsie. serdecznie pozdrawia i chwali zapał Laborantki B, bo radzi sobi swietnie.

  OdpowiedzUsuń

Napisz coś do nas, chętnie przeczytamy i odpiszemy

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...