środa, 21 maja 2014

Z serca

Wczoraj powróciła wesoła ekipa Zielonej Szkoły. Rodziciele są stęsknieni i cieszą się, że już koniec rozłąki, natomiast dzieciaki nie mogą przeboleć, że to już koniec. Pewnie fajnie było odpocząć od rodzicielskich nakazów i zakazów, wszędobylskiego młodszego rodzeństwa, zgiełku miasta i przede wszystkim ... lekcji! Teraz bolesny czas powrotu do rzeczywistości. Już się zaczęło - dzisiaj test z angielskiego, jutro test trzecioklasisty. Ciężko jest zagonić towarzystwo do roboty. Są płacze i lamenty, może dojść do strajku generalnego... Laborantki muszą uzbroić się w cierpliwość i same na nowo wdrożyć się w wir zajęć szkolnych. Jednak przy jednym dziecku jest dużo mniej roboty...

W ostatnim czasie w Laboratorium powstały cukrowe, słodziakowe kompozycje w formie serc. To propozycja uniwersalna - idealna jako prezent na Dzień Matki, czy Dzień Ojca, prezent urodzinowy czy imieninowy, prezent komunijny, prezent dla rodziców Państwa Młodych, dekoracja weselna, prezent dla Babci, Dziadka, upominek dla Pani na zakończenie roku szkolnego - słowem "pralka składana małogabarytowa" (to takie prywatne hasło opisujące przedmioty, które mogą służyć do prawie wszystkiego:) Laboratoryjne kompozycje z prawdziwą pralką łączy to, że są długotrwałe, łatwe w obsłudze, i oczywiście w kolorze białym:)

Dzisiaj niech będą wyrazem miłości A i B do swoich powracających na łono Rodziny synów.

2 komentarze:

 1. Dziękuję za odwiedziny i miłe słowa :) Bardzo podobają mi się Wasze prace, kocham wianki..i sztuczne kwiaty!? nigdy nie podejrzewałam siebie o tę miłość, ale kompozycje z nich są taaakie piękne :)) "Letnie orzeźwienie" to dla mnie "przebój roku", serdeczności, a.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej Aniu! Nie jest łatwo odnajdować się w przepastnym internecie :) Tak bardzo miło jest usłyszeć, że prace się podobają.
   Słoneczne pozdrowienia i uściski!!!

   Usuń

Napisz coś do nas, chętnie przeczytamy i odpiszemy

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...