poniedziałek, 6 stycznia 2014

Koniec tego dobrego!

Koniec laby -jak miło było poleniuchować, wyciszyć się, nawet czasami trochę ponudzić...Chociaż, aż tak spokojnie to znowu nie było, o nie! Laboratoryjne dzieciaki potrafią roznieść w pył spokój i magię świąt:) Było "wesoło" gdy na 5 minut przed kolacją wigilijną jeden ancymonek podbił drugiemu oko ciosem "z buta", gdy mecze piłki nożnej w przedpokoju trwały kolejny 6 dzień z rzędu, gdy wychuchane i wysprzątane mieszkanka zamieniły się w "okruszkowo-zabawkowe" pobojowiska. Ale co tam - najważniejszy jest czas spędzony w gronie Rodziny.

W każdym bądź razie Laborantki doszły do siebie po napiętym okresie październikowo-grudniowym  Teraz przed nimi sporo zmian. Właśnie - czas na zmiany... O tym wkrótce. Tymczasem trzeba wszystko jeszcze raz przemyśleć i zaplanować. W końcu sprzedaż kompozycji, do tego ze sztucznych kwiatków, to nie przysłowiowa bułka z masłem.

W między czasie trzeba jeszcze ogarnąć nadchodzące ferie. Laboratoryjne dzieciaki mają je już za 2 tygodnie!!! Dorośli i dzieci marzą o ... śniegu! Łatwiej byłoby ogarnąć tą całą wesołą ferajnę. Poza tym może w końcu wymroziłoby te koszmarne zimowe komary? Laborantki uprzejmie przypominają Pani Zimie, że jednym z jej najważniejszych atrybutów są śnieżne bałwany. Te w totalnym deficycie, za to tych drogowych bałwanów aż za dużooo...

Poniżej namiastka zimy w Laboratorium Bez Wody. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku - niech nam się wszystkim marzenia spełniają, chociażby te najmniejsze!


zimowa kompozycja z bałwankami

2 komentarze:

 1. Wszystkiego dobrego Kochane Laborantki! Niech Was Nowy Rok obsypie tonami kwiecia bez wody!:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Droga Carmel! Dzięki wielkie za życzenia! Żeby obsypało tonami, to trzeba byłoby zamówić kontener w Chinach:) I niech tak będzie, bo to oznaczałoby, że Laborantki mają duuuuuużoooo zamówień i kwiatów potrzeba właśnie na tony....
   Tobie Carmel Laborantki życzą głowy pełnej pomysłów, rączek zdrowych i chętnych do pracy przy projektach i jak najwięcej czasu na ich realizację!

   Pozdrowionka
   Laborantki AiB

   Usuń

Napisz coś do nas, chętnie przeczytamy i odpiszemy

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...