piątek, 8 listopada 2013

Na urodziny do...Basi

Laborantki jako reprezentantki małej przedsiębiorczości często narzekają na blogu na wielkie galerie handlowe i sklepy sieciowe. Muszą jednak przyznać ze skruchą, że nie rzadko także dają się uwieść pociągającej ofercie sieciówek. Niemniej jak najczęściej starają się dokonywać zakupów w rodzimych, mniejszych sklepach, wybierać prace polskich artystów, projektantów, wspomagać zakupami drobnych handlowców, producentów z Polski. Do tego zachęcają także miłych Podczytywaczy bloga i ...zapraszają do sklepiku Laboratorium:)

W ostatnim czasie na relaks czasu było mało, udało się jednak bywać towarzysko tu i tam. Na jedną z takich uroczystości Laborantki przygotowały prostą w formie, monochromatyczną kompozycję ze sztucznych roślin. Trzeba przyznać, że punktem wyjścia był wyszperany w jednym z dużych sklepów uroczy ceramiczny wazon z motywem splotów włóczkowych - idealny do aranżacji jesiennej. Do tego białe sztuczne hortensje dobrej jakości i sztuczne czosnki w zieleniach i brązach, "podbijające" kolor kwiatów i naczynia. Laborantkom taki zestaw wydaje się bardzo elegancki. 

Kochana Basiu - z okazji urodzin dużo uśmiechu i spokoju na co dzień! Buziaki:)


4 komentarze:

 1. Bukiecik w sweterku!! Uroczy!! Pozdrawiam Laborantki

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo prosta i subtelna kompozycja, cudna, pozdrawiam serdecznie, Żania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prosta i subtelna :) to tak, jak Laborantki haha jedna prosta, a druga subtelna, a może na odwrót??? W każdym razie mają nadzieję, że razem są cudne :P

   Buziaki i miłego dnia!!

   Usuń

Napisz coś do nas, chętnie przeczytamy i odpiszemy

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...