poniedziałek, 16 stycznia 2012

Z Nowym Rokiem nowym krokiem?


Na okres Świąt zamknęły pracownię i poświęciły się Rodzinom - dopieściły dzieci i mężów, posprzątały zapomniane kąty, odhaczyły punkt po punkcie tradycyjną listę wypieków. W sylwestra, zgodnie z zapowiedzią, lśniły :)

Ale przyszły zwykłe styczniowe dni nowego roku i wzniosły nastrój prysł. Uzmysłowiły sobie, że chyba ciągle, albo znowu, nie są do końca przygotowane do podjęcia tego najważniejszego dla nich wyzwania, które domaga się rozwiązania już od dawna. Po raz kolejny czują gulę w gardle i rozpamiętują te same dylematy - pełnić rolę najpotrzebniejszej w świecie żony i mamy, czy stać się bizneswoman, która odnosi zawodowe sukcesy, ale pada wieczorem na łóżko i chce zapomnieć o niezrobionym obiedzie, pominiętej wizycie u lekarza, lekcjach do odrobienia z rozkojarzonym dzieckiem, praniu do rozwieszenia...

Wszyscy powtarzają - SPRÓBUJCIE, to jest do zrobienia, ludzie tak żyją i dają sobie radę, a one ciągle tkwią w tym samym punkcie z głowami pękającymi od pomysłów, ale też czarnych myśli. Do tego wgryzanie się w niuanse podatków dochodowych, składek ZUS, biznesplany i umowy najmów wprowadza dodatkowy zamęt. Zasypiają i budzą się z jedną myślą - pracownia musi wypłynąć na szerokie wody. To jest ich postanowienie na Nowy Rok!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Napisz coś do nas, chętnie przeczytamy i odpiszemy

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...