wtorek, 10 czerwca 2014

Wyniki konkursu

Laborantki witają po przerwie! Ostatnie dni były dla nich bardzo pracowite - jak wiecie z całym dobytkiem pracowni spędziły 3 dni na Wystawie Kwiatów i Ogrodów w Parku Śląskim w Chorzowie. Relacja fotograficzna z tej małej wyprawy już w kolejnych dniach... Laborantki zmęczyły się potężnie, ale też odświeżyły zeszłoroczne znajomości, pogadały z niemałym tłumem ludzi, nasłuchały się kiermaszowych hiciorów (tuż za stoiskiem była scena główna Wystawy), nawet opaliły to i owo (całe szczęście pogoda dopisała). Teraz wracają do spokojnej rzeczywistości. I dobrze, bo na takich obrotach, jakie miały ostatnio, chyba długo by nie pociągnęły.

Taki trochę przydługi wstęp to zakamuflowana forma usprawiedliwienia - laboratoryjny konkurs już zakończony, a tu wyników i zwycięzcy ciągle brak. A przecież obiecywały, że losowanie i prezentacja odbędą się punktualnie 12.30 dnia 9.06.2014. No cóż - przyznają ze wstydem "nie udało się". Wczoraj były po prostu padnięte, do tego trzeba było jeszcze wywiązać się z paru innych zobowiązań. Za to dzisiaj - dzisiaj z losowania robią prawdziwą fetę! Mistrzem ceremonii jest Laborantka A. Ze zrecyklingowanego kalendarza adwentowego wykonała konstrukcję do losowania zgłoszonych odpowiedzi (trzeba przyznać, że inspiracją tej formy losowania był pomysł wprost z programu Wojciech Manna "Szansa na sukces"). Laborantka A na chybił trafił wybiera wstążeczkę. Na niej zawieszona torebeczka kryje imię/nick uczestnika laboratoryjnego konkursu. I jest!


Zwycięzcą zostaje Kamilla Żaruk. Czy aby nie znajomy Rumianek?:) Laborantki gratulują!!! I ślą uśmiechy:):):) Będziemy w kontakcie. Pozostałych uczestników Laborantki pozdrawiają serdecznie i dziękują za udział w konkursie.
2 komentarze:

 1. O jaaa aż zapiszczałam , a dzieci obok w pokoju zasypiają ... i padłam . Ale szczęśliwe dla mnie losowanie :))
  Bardzo się cieszę i dziękuję za zorganizowanie zabawy :))
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rumianku! Laborantkom także bardzo miło! Mają teraz nadzieję, że Ci się spodoba na żywo:)

   Pozdrowienia
   LAB

   Usuń

Napisz coś do nas, chętnie przeczytamy i odpiszemy

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...