czwartek, 17 kwietnia 2014

Dorosły

Czy wypada chwalić się 40-tymi urodzinami? Wypada! Zwłaszcza jeśli są to urodziny męża, a nie własne...hi, hi. 40 LAT z perspektywy czasu nie brzmi jednak tak poważnie jak się to wydawało, gdy miało się lat 20. 40 LAT to przecież młodzieńcza witalność w dojrzałym ciele, okraszona doświadczeniem i pewną dozą wolności, którą daje ustabilizowane życie rodzinne i zawodowe. Pasje i szaleństwa też oczywiście są!:) No i miłość, nie jedyna, ale podwójna - do żony i do...zespołu Pearl Jam (całe szczęście). To wszystko widzi Laborantka B, gdy patrzy na swojego dorosłego Męża. Podziwia, zazdrości i ...czeka na swoją Czterdziestkę:)

Kochany dorosły Czterdziestolatku:

Świat tak ci podsuwa uroki swe, że pełną garścią brać.
Na karuzeli życia pokręcisz się,
bylebyś tylko nie za wcześnie spadł.
A gdy cię czas pogania, przodem puszczaj drania,
bo masz czterdzieści nowych, bo masz czterdzieści nowych,
bo masz czterdzieści nowych lat. 


Może banalnie, ale jak najbardziej szczerze życzą Ci Laborantki. Dorzucą do tego jeszcze życzenia kolejnych udanych skoków spadochronowych i wspaniałych koncertów z najlepszymi setlistami:)!

Syn napisał na urodzinowej laurce (nawiązując do tytułu ostatniej płyty zespołu Pearl Jam - Lightning Bolt) - 40 LAT - JAK UDERZENIE PIORUNEM. Niech to będzie pozytywne, mocne uderzenie! 

Jak godnie celebrować taaaakie urodziny? W przypadku fana zespołu Pearl Jam i pewnego trunku w zielonej butelce można użyć odpowiednich rekwizytów. Płyty CD z nadrukiem PJ40 nawiązały do inicjałów solenizanta i skrótu nazwy zespołu Pearl Jam, który w zeszłym roku obchodził swoje dwudziestolecie. Kwiaty w butelkach po piwie to oczywistość. Do tego dobre jedzenie z restauracji Patria i muzyka do rana. Było fajnie, jak uderzenie piorunem właśnie...A Laboratoryjny prezent? Jest oczywiście!


4 komentarze:

 1. Haha:)faaajnie:)Wszystkiego najlepszego więc!no i tak-życie zaczyna się po czterdziestce:)) oj..żeby i mnie ktoś za 3 lata taką imprezą poczęstował..:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Carmel:) Laborantka B przekaże życzenia Panu Mężowi! A 3 lata to szmat czasu. Gorzej gdy do czterdzisetki ma się 2, 5 roku:) Trza już obchody planować. Wesołych świąt!
   Pozdrowionka LAB

   Usuń
 2. Oniemiałem z wrażenia, jak po uderzeniu pioruna... Wydaje się, że celebracja 40-tki ma nie mieć końca... Tylko czy zdrowia wystarczy...?!? :-) Dziękuję Laborantkom!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz to dopiero Laborantki piorun uderzył!:) Buźki PJ

   Usuń

Napisz coś do nas, chętnie przeczytamy i odpiszemy

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...